Cennik bielizny

Firmy zainteresowane ofertą oraz cennikiem marki Lolitta, prosimy o zarejestrowanie się w naszej hurtowni klikając napis obok REJESTRACJA. 
Rejestracji mogą Państwo również dokonać przechodząc do zakładki KOLEKCJE a następnie do zakładki UTWÓRZ KONTO (na dole po lewej stronie).  
Po dokonaniu rejestracji prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy info@lolitta.pl dokumentów rejestracyjnych Państwa firmy.
Po pozytywnej weryfikacji dokumentów, aktywujemy dostęp do naszej hurtowni w przeciągu 24 godzin. Wówczas będą mogli Państwo zapoznać się z naszymi cenami hurtowymi BRUTTO. Podane ceny zawierają podatek VAT w wysokości 23%.

CENY W NASZEJ HURTOWNI SĄ CENAMI BRUTTO

 

 Zamówienia

      Zamówienia prosimy składać w naszej hurtowni, drogą mailową, z uwzględnieniem formy płatności. 
W zamówieniu prosimy o dokładne podanie nazwy towaru oraz rozmiaru, danych do faktury uwzględniając numer NIP oraz adres do wysyłki.

 

   Płatności i wysyłka

Przy dłuższej współpracy możliwość płatności odroczonej.

Od cen produktów w promocji nie są naliczane rabaty przyznane firmie na początku współpracy.

MINIMALNA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA 300 ZŁOTYCH BRUTTO

    

     Jakość towaru

     Nasza bielizna produkowana jest w Polsce z wysokiej jakości tkanin oraz dodatków.
Przed sprzedażą produkty są dokładnie sprawdzane pod względem jakichkolwiek wad oraz ewentualnych błędów w uszyciu. 

 

Opakowania

    Bielizna jest pakowana w eleganckie pudełka w siedmiu wielkościach. Są na nich zdjęcia danego towaru, dzięki czemu podwyższa się efektywność sprzedaży. Przyciągają one wzrok nasyceniem barw oraz naszym charakterystycznym logo.

 

Prawa autorskie

     Wszystkie przedstawione zdjęcia oraz projekty opakowań są własnością TDC TRADING Sp. z o.o. i są chronione prawem autorskim. Mogą być one jedynie wykorzystywane za zgodą w/w firmy przez podmioty gospodarcze z nią współpracujące. Ich wykorzystywanie oraz modyfikowanie jest zabronione. Zdjęcie zmienione lub wykorzystanie tylko fragmentu zdjęcia jest także chronione prawem autorskim.